Oferta biura nieruchomości

      NAJEM 

 • KLASYCZNE POŚREDNICTWO W NAJMIE
  Oferujemy Państwu usługę polegającą na określeniu możliwej ceny najmu, wykonaniu profesjonalnych zdjęć, analizie stanu lokalu, przygotowaniu umowy najmu. Na życzenie wykonujemy odświeżenia oraz drobne remonty i sugerujemy niezbędne doposażenie.
 • ZARZĄDZANIE NAJMEM
  Proponujemy całoroczną opiekę w zakresie Państwa lokalu przeznaczonego do najmu tj. maksymalizowanie okresu najmu oraz szybki wynajem w przypadku zwolnienia się lokalu, a także minimalizacja kosztów najmu. Zarządzamy również poprzez dostosowanie, doposażenie, odświeżanie, kosmetykę oraz wynajem z myślą o zapewnieniu właścicielowi stałych dochodów oraz maksymalnego okresu najmu na przeciągu całego roku.
 • ZARZĄDZANIE NAJMEM DLA WŁAŚCICIELI I INWESTORÓW ZAGRANICZNYCH
  Wynajmujemy oraz opiekujemy się nieruchomościami Właścicieli nieruchomości trwale przebywających za granicą. Po uzyskaniu Pełnomocnictwa oraz kluczy do lokalu, oferujemy kompleksową usługę związaną z najmem i zarządzaniem najmem w przypadku nieruchomości w Warszawie.

      SPRZEDAŻ I KUPNO

 • POŚREDNICTWO W ZAKRESIE KUPNA-SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
  Oferujemy Państwu analizę rynku nieruchomości w zakresie ceny oraz konkurencyjnych ofert, profesjonalne zdjęcia, analizę stanu lokalu, przygotowanie propozycji do umowy kupna/sprzedaży nieruchomości. Na życzenie wykonujemy odświeżenia oraz drobne remonty i niezbędne doposażenie, które uatrakcyjni lokal i zwięszy szanse na zawarcie transakcji.

      REMONTY

 • Na życzenie zajmujemy się również remontami i odświeżeniami lokali mieszkaniowych. Współpracujemy z ekspertami w zakresie wystroju wnętrz oraz architektami.